Znovuotevření DDM

Znovuotevření DDM

Těšíme se na vás opět v našem znovuotevřeném DDM! Zároveň pro vás již připravujeme nové kroužky na školní rok 2020/2021. Více informací najdete na našich webových stránkách: www.ddm-hp.cz.

Jsme velmi rádi, že od 11. 5. 2020 jsme mohli znovu otevřít všechny kroužky, u kterých to bylo vzhledem k pokynům MŠMT možné, a že opět můžeme nabízet dětem a dospělým aktivity pro volný čas. V nabídce máme i dvě nové aktivity v přírodě, všeobecný sport (sportovní aktivity na čerstvém vzduchu) a geocaching (hra na pomezí sportu a turistiky, která spočívá v hledání ukrytých „pokladů”).  Činnost zájmových útvarů měla být v tomto školním roce původně ukončena k 12. 6. 2020. Abychom účastníkům nahradili co nejvíce zameškaných kroužků, rozhodli jsme se prodloužit pravidelnou zájmovou činnost až do 26. 6. 2020.

Zápis do zájmových útvarů na školní rok 2020/21

Zápis nových členů do kroužků bude probíhat od 15. 6. 2020. Pokud se budete chtít přihlásit, zaregistrujte se do našeho online klientského centra – tím se vyhnete dlouhým frontám v DDM v prvních zářijových dnech. V jednoduchém formuláři, který najdete na https://ddm-hp.iddm.cz/registrace, si založte svůj klientský účet. Jeho prostřednictvím se od 15. 6. 2020 budete moci zapsat do vámi vybraného kroužku. Podrobný návod najdete na https://www.ddm-hp.cz/klientske-centrum.  V případě potíží můžete zavolat na tel.: 281 925 264, 605 700 772 nebo napsat na e-mail:8 farkasova@ddm-hp.cz. Pro potvrzení rezervace už pak jen v nejbližším možném termínu doručte přihlášku do DDM (pro rezervace provedené do 31. 8. doručte přihlášku nejpozději do 1. 9. 2020). Poté proveďte úhradu za kroužek. V případě nedoručení přihlášky nebo platby bude rezervace v kroužku zrušena a místo bude nabídnuto dalším zájemcům. V době letních prázdnin (kdy jsme na táborech) můžete přihlášku zanechat ve schránce DDM. Během letních měsíců může dojít k doplnění nabídky kroužků, případně i k dalším změnám, proto doporučujeme sledovat naše stránky i v průběhu prázdnin.

 

nabízíme:

Cyklovýlety

Na 13. 6. a 20. 6. 2020 pro vás chystáme cyklistické vyjížďky po okolí Prahy s nácvikem přejezdů terénních nerovností. V případě hezkého počasí možnost výletu do hor na singltreky. Pro aktuální informace sledujte naše webové stránky.

 

Turisťák

  1. 6. vyrazíme opět na oblíbený turistický výlet. Bližší informace budou zveřejněny na webových stránkách.
Prev Novinky z Nadačního fondu Šance
Next Učíme (se) distančně